פריט 43:
נמכר:
€300 - €1,000
עמלת בית המכירות: 28%
ALBERT PEPERMANS (1947 - ) - "Untitled" - Zeer grote aquarelle - Gesigneerd - Gedateerd 1991 - Etiket "WILLY D'HUYSSER GALERY - KNOKKE ZOUTE - EXPO PEPERMANS EN HUGO CLAUS 1991" - 150 x 100 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique