Modern Art - Paintings - Lithographs - Sculptures
Dewit Auctions
18.5.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, בלגיה

פריט 39:

€500 - €1,500
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 18.5.24 בבית המכירות Dewit Auctions

ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - ) - "Untitled" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan "IDEE E. ELIAS" , getiteld en gedateerd OOSTENDE '82 - 50 x 50 cm

נגישות
menu