מכירה פומבית 1 חלק ג' CRISTAL - JOUETS - LUMINAIRES - TABLEAUX - CURIOSITÉS
Dewit Auctions
29.12.23
Torhoutsesteenweg 475, 8400 Oostende, Belgique, בלגיה

פריט 2238:

PAUL HENRY SCHOUTEN (1860 - 1922)

נמכר:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 29% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 29.12.23 בבית המכירות Dewit Auctions

"Drie schapen" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Klein letsel - 46 x 56 cm

נגישות
menu