ЛОТ 485:
TOM WESSELMAN (1931 - 2004)
Продан:
€300 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
TOM WESSELMAN (1931 - 2004)
(After) - "Naakt" - Litho naar een werk van Tom Wesselman - Gesigneerd - Genummerd 10/450 - 56 x 75 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique