ЛОТ 481:
JACQUES DOUCET (1924 - 1994)
€200 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JACQUES DOUCET (1924 - 1994)
"Moderne compositie" - Grote litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 103/150 - Franse school - 54 x 75 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique