ЛОТ 471:
GUILLAUME CORNEILLE (1922 - 2010)
€300 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Untitled" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 2004 - Epreuved'artiste - 50 x 70 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique