ЛОТ 455:
HUBERT MINNEBO (1940 - )
Продан:
€50 - €150
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
HUBERT MINNEBO (1940 - )
"Moderne compositie" - Ets - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1978 - Genummerd 15/30 - 29 x 20 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique