ЛОТ 453:
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
Продан:
1 500
€1 800 - €2 200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
"De dubbende man" - Houtgravure in kleur - Gesigneerd en gedateerd 1983 in potlood - Genummerd 8/30 - 34 x 44cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique