ЛОТ 198:
JEAN-MICHEL BASQUIAT (1960 - 1988)
Продан:
€500 - €700
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
(After) - "Untitled" - Mooie monochrome witte litho op zwart papier naar een werk van BASQUIAT - Gesigneerd - Genummerd 61/250
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique