ЛОТ 193:
JEF VAN TUERENHOUT (1926 - 2006)
Продан:
€100 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Moderne compositie" - Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 38/350 - 67 x 47 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique