ЛОТ 184:
KEITH HARING (1958 - 1990)
Продан:
4 000
€6 000 - €8 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
KEITH HARING (1958 - 1990)
"Bad boys" - Zeefdruk - gesigneerd en gedateerd 1986 in potlood - Genummerd 24/30 - Uitgever: Bèber Amsterdam (zie Litmann blz 57) - 64,7 x 49,8cm - TOP!
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique