ЛОТ 179:
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
Продан:
1 500
€2 000 - €2 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
"De Leie" - Met de hand bijgekleurde ets - Gesigneerd in potlood - Genummerd IV/X - 26 x 33 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique