ЛОТ 174:
ACHILLE VAN SASSENBROUCK (1886 - 1979)
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Omstreken Thielt" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Achteraan getiteld - 38 x 46 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique