ЛОТ 168:
CONSTANT PERMEKE (1886 - 1952)
Продан:
€300 - €600
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Vaart met schip" - Aquarelle op karton - Periode 1901 - Linksonder gesigneerd - Geexposeerd in het PMMK te Oostende in 1986 - Met bijpassende brief - 15 x 23 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique