ЛОТ 157:
HENRI VICTOR WOLVENS (1896 - 1977)
Продан:
5 000
€7 000 - €9 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Strandgezicht" - Olieverf op doek - Gesigneerd en gedateerd 1962 - 80 x 60 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique