ЛОТ 138:
GUILLAUME MONTOBIO (1883 - 1962)
Продан:
€300 - €500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Kleine hoeve bij het bos" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 55 x 70 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique