ЛОТ 130:
ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
Продан:
3 500
€4 000 - €6 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
"Strand en zee met reuzenhaaien" - Zeer groot schilderij - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - 180 x 140 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique