ЛОТ 106:
DON KEN (1958 - )
Продан:
4 000
€5 000 - €7 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
DON KEN (1958 - )
"Flight attempt D.K.09" - Prachtige sculptuur in gepatineerde brons - Gesigneerd - Genummerd 7/50 - Met certificaat van de kunstenaar - H = 54cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique