ЛОТ 103:
IRENEE DURIEZ (1950 - )
Продан:
4 000
€4 000 - €8 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
IRENEE DURIEZ (1950 - )
"Naakt" - Prachtige grote sculptuur in brons op sokkel in witte marmer - Gesigneerd - Genummerd 3/3 - H: 160 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique