ЛОТ 41:
KARI BERT (1939 - )
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
KARI BERT (1939 - )
"Moderne compositie" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Groot formaat - 100 x 85 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique