ЛОТ 31:
MARCO KOOIMAN
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
MARCO KOOIMAN
"Piazza Mattei" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan getiteld en gedateerd 2007 - Hollandse school - 120 x 90 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique