ЛОТ 28:
ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
Продан:
€800 - €1 200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
"Meisje aan zee" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - 50 x 40 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique