ЛОТ 4:
JAN DE LEE (1932 - 2000)
Продан:
€300 - €500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JAN DE LEE (1932 - 2000)
"De visser" - Olieverf op doek - Rechtsboven gesigneerd - 70 x 80 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique