מכירה פומבית 3 חלק א' SESSIONE 1
De Francesco Casa d'Aste
20.12.23
Vico noce a fonseca 1 80135 Napoli, איטליה

פריט 48:

ANONIMO
Hulk.

€180 - €200
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.12.23 בבית המכירות De Francesco Casa d'Aste

Hulk.
Dipinto olio su tela, scuola Moderna periodo XX/XXI secolo raffigurante Hulk. Dimensioni: 90x80. Piccolo taglio in basso a sinistra

נגישות
menu