מכירה פומבית 100 חלק ג'
Casa d'aste Benedetto Trionfante
2.7.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 519:

CANDELABRO a tre fiamme in bronzo dorato e cristallo.

€140 - €160
עמלת בית המכירות: 23% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 2.7.21 בבית המכירות Casa d'aste Benedetto Trionfante

Origini Italia XX secolo
cm 29,5 x 14 Alt. cm 37
Categoria: Oggettistica

נגישות
menu