מכירה פומבית 2102
Casa d'aste Boetto
20.4.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Martedì 20 aprile 2021, ore 15

פריט 0248:

VAUTIER BEN

BEN VAUTIER (1935-)
The story of my life. ...

נמכר ב: €8,000
8,000
€8,000 - €10,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.4.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

BEN VAUTIER (1935-)
The story of my life. Death 1978
acrilico su cartone cm 40x59 5
firmato e datato in basso a destra

acrylic on cardboard 15 74x23 42 in
signed and dated lower right

נגישות
menu